Fotbal Azi - Rezultate Fotbal Live

Romania - Liga I
12:30Universitatea Cluj-Botoșani
18:30FCSB-Petrolul 52
Anglia - Premier League
13:00Burnley-AFC Bournemouth
15:30Manchester City-Manchester United
Armenia - Premier League
11:00Ararat-Armenia-Van
14:00Ararat-BKMA
Austria - Bundesliga
16:00Salzburg-Austria Klagenfurt
16:00Sturm Graz-Wolfsberger AC
16:00Rapid Vienna-Austria Lustenau
16:00Blau-Weiß Linz-Austria Vienna
16:00Rheindorf Altach-LASK
16:00WSG Tirol-Hartberg
Azerbaidjan - Premyer Liqa
12:00Qəbələ-Səbail
15:00Neftchi Baku-Qarabag
Belgia - First Division A
12:30Genk-Club Brugge
15:00Antwerp-Sint-Truiden
17:30Anderlecht-AS Eupen
18:15Kortrijk-RWDM
Belgia - First Division B
12:30Dender-Beerschot
15:00RFC Seraing-Patro Eisden
18:15Waasland-Beveren-KV Oostende
Bielorusia - Coppa
11:00Vitebsk-Isloch
13:00Neman Grodno-Minsk
Bosnia si Hertegovina - Premijer Liga
13:00Posušje-Velez
17:45Željezničar-Sarajevo
Bulgaria - First League
12:30CSKA Sofia-Beroe
15:00Ludogorets-CSKA 1948 Sofia
Cehia - 3. liga
09:15Bohemians 1905 II-Přeštice
09:15Slavia Praha II-Admira Praha
09:15Táborsko II-Loko Vltavín
09:15Dukla Praha II-Slavia Karlovy Vary
Aman.Zápy-Mladá Boleslav II
Cehia - FNL
09:30Sparta Praha II-Prostějov
Cehia - Liga
13:00Teplice-Slovan Liberec
14:00Zlín-Baník Ostrava
17:00Sparta Prague-Slavia Prague
Cipru - 1. Division
15:00APOEL-Pafos
17:00AE Zakakiou-Ethnikos Achna
Croatia - 1. HNL
14:00Rijeka-Varaždin
16:30Osijek-Dinamo Zagreb
Croatia - 2. HNL
11:50Orijent 1919-Sesvete
14:00Solin-Dubrava Zagreb
14:00Vukovar-Jarun
Danemarca - Superliga
13:00Lyngby-Hvidovre
13:00Viborg-Randers
15:00Brøndby-Vejle
17:00AGF-OB
Danemarca - 1st Division
12:00Næstved-Horsens
Elvetia - Super League
13:15Luzern-Lugano
15:30Winterthur-Yverdon Sport
15:30Zürich-Young Boys
Elvetia - Challenge League
13:15Sion-Bellinzona
13:15Vaduz-Schaffhausen
Estonia - Esiliiga A
15:00JK Tabasalu-FCI Levadia II
Estonia - Meistriliiga
10:30Tallinna Kalev-Tammeka
12:30Vaprus-Paide
Finlanda - Cupa Finlandei
08:00OT-77-Colo-Colo
09:45TuPS O35-Kirkkonummi III
12:15Komeetat / 3-JiiKoo
14:00Soho SS-Ilves-Kissat juniorit
15:00HJK / Toolon Ihme-Kullervo / Mosaic
16:00SibboV-RiPS
16:15AIFK / 2-JyTy Turku
17:00ViPa / 2-Marski
18:00Torre Calcio II-KuuLa
18:00LuoVu-KonnU
Franta - Ligue 1
12:00Toulouse-Nice
14:00Nantes-Metz
14:00Montpellier-Strasbourg
14:00Brest-Le Havre
16:05Rennes-Lorient
19:45Olympique Lyonnais-Lens
Georgia - Erovnuli Liga
14:00Dila-Gagra
Germania - Regionalliga
12:00Greifswalder FC-Luckenwalde
12:00BAK 07-Chemie Leipzig
12:00Zwickau-Energie Cottbus
12:30ZFC Meuselwitz-Rot-Weiß Erfurt
13:00Stuttgart II-Balingen
13:00Barockstadt Fulda-Lehn.-Kickers Offenbach
13:00VfB Oldenburg-Eintracht Norderstedt
13:00St. Pauli II-Havelse
13:00Wuppertaler SV-Paderborn II
13:00Schalke 04 II-Köln II
13:00Nürnberg II-Aubstadt
13:00Türkgücü München-Viktoria Aschaffenburg
14:00Bremer SV-Teutonia Ottensen
Germania - Oberliga
10:00Concordia-Düneberg
10:00ESC Geestemünde-Oberneuland
12:00Lichtenberg-Dynamo Schwerin
12:00Anker Wismar-Optik Rathenow
12:00Garching-Sonthofen
13:00Alsterbrüder-HEBC
13:00Buchholz-Paloma
13:00Niendorfer TSV-Rugenbergen
13:00Magdeburg II-Einheit Rudolstadt
13:00VfL Halle-Krieschow
13:00Union Tornesch-Süderelbe
13:00Sparta Lichtenberg-Eintracht Mahlsdorf
CancelledCFC Hertha-Neustrelitz
13:00Diefflen-Arminia Ludwigshafen
13:00Todesfelde-Eckernförder SV
13:00VfR Neumünster-Oldenburger SV
13:00Türkspor Augsburg-Kirchheimer SC
13:30SV Steinbach-Weidenhausen
14:00Siegburger SV-Frechen
14:00Germania Teveren-Hennef 05
14:00Union Frintrop-SF Baumberg
CancelledStraelen-Büderich
14:00Sonsbeck-Mülheimer
14:00Arminia Hannover-Rotenburger SV
14:00Lupo-Martini-Eilvese
14:00Meerbusch-Schwarz-Weiß Essen
14:00Eintracht Celle-Borussia Hildesheim
14:00Blau Weiß Bornreihe-Vorsfelde
14:00Sasel-Halstenbek-Rellingen
14:00Eddersheim-Dietkirchen
14:00Sportfreunde Siegen-Vreden
14:00Sprockhövel-Finnentrop / Bamenohl
14:00Vatan Sport Bremen-Leher TS
14:00Preußen Münster II-Gievenbeck
14:00Ammerthal-Donaustauf
14:00Bövinghausen-Westfalia Rhynern
14:00Wattenscheid 09-Brünninghausen
14:00Porz-Borussia Freialdenhoven
14:15Hürth-Bonner SC
14:15Bergisch Gladbach-Bonn-Endenich
14:15Erkenschwick-ASC Dortmund
14:30Union Nettetal-Germania Ratingen
14:30Ennepetal-Victoria Clarholz
14:30Schermbeck-Eintracht Rheine
14:30Blau-Weiß Königsdorf-Eintracht Hohkeppel
14:30SC St. Tönis-SF Hamborn
14:30Vichttal-Union Schafhausen
CancelledFortuna Köln II-BCV Glesch / Paffendorf
14:30Hilden-Schonnebeck
15:00Cosmos Koblenz-Gonsenheim
15:30Lübeck II-Eichede
Germania - Bundesliga
14:30Koln-Bayer Leverkusen
16:30Hoffenheim-Werder Bremen
Germania - 3. Liga
12:30Ingolstadt-Viktoria Köln
15:30Arminia Bielefeld-Verl
18:30MSV Duisburg-Borussia Dortmund II
Germania - 2. Bundesliga
12:30Hamburg-Osnabrück
12:30Paderborn-Magdeburg
12:30Elversberg-Wehen Wiesbaden
Grecia - Super League
17:30Aris-AEK Athens
17:30Kifisia-Panaitolikos
17:30Olympiakos-Volos NFC
17:30OFI-Panathinaikos
17:30Panserraikos-Asteras Tripolis
17:30PAS Giannina-Atromitos
17:30Lamia-PAOK
Islanda - League Cup
12:00Breidablik-Vestri
13:00Leiknir Reykjavík-ÍA
Italia - Serie B
15:15Cosenza-Catanzaro
15:15Ascoli-Reggiana
15:15Bari-Spezia
15:15Cittadella-Pisa
15:15Como-Venezia
15:15FeralpiSalò-Sampdoria
17:30Modena-Cremonese
Italia - Serie A
11:30Hellas Verona-Sassuolo
14:00Empoli-Cagliari
14:00Frosinone-Lecce
17:00Atalanta-Bologna
19:45Napoli-Juventus
Lituania - A Lyga
11:00Dainava-Zalgiris
16:30Hegelmann Litauen-TransINVEST Vilnius
Macedonia de Nord - First League
13:00Shkendija-Vardar Skopje
13:00KF Gostivari-Akademija Pandev
13:00Makedonija GjP-Voska Sport
13:00Sileks-Struga
13:00Shkupi-Tikvesh
13:00Rabotnički-Bregalnica Štip
Muntenegru - First League
13:00Rudar-Mladost DG
13:00Jezero-Petrovac
14:00Arsenal Tivat-Jedinstvo
14:30Decic-Mornar
16:30Sutjeska-Buducnost
Olanda - Eredivisie
11:15Ajax-Utrecht
13:30PSV-Feyenoord
13:30Heerenveen-PEC Zwolle
15:45Fortuna Sittard-Excelsior
19:00Heracles-Almere City
Olanda - Tweede Divisie
13:00ADO '20-AFC
Polonia - Ekstraklasa
11:30ŁKS Łódź-Puszcza Niepołomice
14:00Zagłębie Lubin-Korona Kielce
16:30Rakow Czestochowa-Lech Poznań
Polonia - I Liga
11:40Górnik Łęczna-Motor Lublin
14:00Polonia Warszawa-Chrobry Głogów
17:00Zagłębie Sosnowiec-Podbeskidzie
Portugalia - Primeira Liga
15:30Casa Pia-Gil Vicente
15:30Portimonense-Vizela
18:00Sporting Lisbon-Farense
20:30Porto-Benfica
Romania - Liga II
10:001599 Şelimbăr-Mioveni
Rusia - FNL
13:00Akron-Rodina Moskva
13:00Volgar Astrakhan-SKA Khabarovsk
13:30Arsenal Tula-Chernomorets
14:30Neftekhimik-Alaniya Vladikavkaz
Rusia - Premier League
11:00Nizhny Novgorod-Fakel
13:30Dinamo Moscow-Lokomotiv Moscow
16:00Baltika-Sochi
Scotia - Premiership
12:00Hearts-Celtic
Serbia - Super Liga
12:00Radnički Niš-Radnik Surdulica
13:30Novi Pazar-Mladost Lučani
15:30Voždovac-Spartak Subotica
Slovenia - 2. SNL
12:00Nafta-Gorica
14:00Dravinja-Bistrica
14:00Tolmin-Beltinci
Slovenia - 1. SNL
14:00Koper-Rogaška
16:30Radomlje-Bravo
Spania - Tercera Division
09:00Real Murcia II-Montecasillas
10:00Huesca II-Calamocha
10:30Basconia-Padura
10:30Conil-Ceuta II
10:30Canillas-Alcorcón II
10:30Trival Valderas-AD Parla
10:45Lealtad-Colunga
10:45Tona-Pobla Mafumet
10:45Castellonense-Silla
11:00Viveiro-Atlético Arteixo
11:00Olivenza-Don Álvaro
11:00Moralo-Azuaga
11:00Castuera-Villafranca
11:00Diocesano-Fuente Cantos
11:00Don Benito-Atlético Pueblonuevo
11:00Avilés Stadium-L'Entregu
11:00Lenense-Sporting Gijón II
11:00Ceares-Llanes
11:00Llanera-Barcia
11:00Praviano-Real Titánico
11:00Girona II-Peralada
11:00Prat-Badalona II
11:00L'Escala-Montañesa
11:00Mollerussa-L'Hospitalet
11:00Jove Español-Roda
11:00UD Santa Marta-Atlético Astorga
11:00Utrera-Xerez
11:00Pozoblanco-Córdoba II
11:00La Palma-Ayamonte
11:00Coria CF-Sevilla III
11:00Toledo-Albacete II
11:00Cazalegas-San Clemente
11:00Paracuellos Antamira-Móstoles
11:00Tres Cantos-Real Madrid III
11:00Colonia Moscardó-RSD Alcalá
11:00Las Rozas-Leganés II
11:00Mancha Real-Huétor Tájar
11:00Torre del Mar-Arenas Armilla
11:00Almería II-Rincón
11:00Polideportivo Almería-Maracena
11:00Juventud Torremolinos-Málaga II
11:00Arucas-Gran Tarajal
11:00Unión Molinense-UCAM Murcia II
11:00Deportiva Minera-Alcantarilla
11:00Casalarreina-UD Logroñés II
11:00Racing Rioja-Varea
11:00Bollullos-Gerena
11:15Racing Murcia-Cieza
11:30Jerez-Calamonte
11:30Arroyo-RCP Valverdeño
11:30Rapitenca-San Cristóbal
12:00Villanueva Pardillo-Torrejón
12:00La Cuadra-Herbania
12:00Las Palmas II-Atlético Victoria
12:00Lanzarote-Tenerife II
12:30Polvorín-Bergantiños
12:30Villa Santa Brígida-Ibarra
12:30Marino-Unión Sur Yaiza
15:00Ibiza Islas Pitiusas-Arenal
15:00Real Jaén-Torreperogil
15:30Celta de Vigo III-Alondras
15:30Sóller-Santanyí
15:30Jaraíz-Trujillo
15:30Épila-Borja
15:30Fraga-Cariñena
15:30CDJ Tamarite-Illueca
15:30Almudévar-Utrillas
15:30Anaitasuna-San Ignacio
15:30CF Gandía-Acero
15:30Conquense-Marchamalo
15:30Rayo Vallecano II-Pozuelo Alarcón
15:30Calahorra II-Arnedo
15:45Real Ávila-Salamanca UDS
15:45Muleño-Plus Ultra
16:00Paiosaco-Betanzos
16:00Barbadás-Pontevedra II
16:00Platges Calvià-Portmany
16:00Montehermoso-CD Coria
16:00Belchite 97-Cuarte
16:00Atlético Monzón-Fuentes
16:00Luarca-Caudal
16:00Naval-Tropezón
16:00Castro-Cartes
16:00Olot-Castelldefels
16:00Reddis-Grama
16:00Vilassar Mar-Vilafranca
16:00Burriana-Utiel
16:00Becerril Campos-Burgos Promesas
16:00Cirbonero-Ardoi
16:00Cartaya-Cabecense
16:00Robledo-La Solana
16:00Quintana-Atlético Tomelloso
16:00Balsicas Atlético-Bullense
16:00CAP Ciudad de Murcia-Algar
16:00UD Caravaca-Lorca Deportiva
16:00La Calzada-Comillas
16:00River Ebro-Alberite
16:00Tedeón-Anguiano
16:00Peña Balsamaiso-Alfaro
16:00Vianés-Haro Deportivo
16:30Urraca-Tuilla
16:30Puente Genil-Atlético Espeleño
16:30Collado Villalba-Galapagar
16:30Ciudad de Torredonjimeno-El Ejido
17:00Estradense-Arosa
17:00Xerez Deportivo-Ciudad de Lucena
Spania - Segunda B
11:00UD Melilla-Real Madrid II
11:00Mérida-Atlético Baleares
11:00Malaga-Ibiza
15:00Real Unión-Barcelona II
15:00Linares Deportivo-Sanluqueño
15:00Atlético Madrid II-Alcoyano
17:00Sestao River-Sabadell
17:00Castellón-San Fernando CD
17:00Ceuta-Intercity
17:00Real Murcia-Recreativo Huelva
18:00Deportivo La Coruña-Lugo
19:00Antequera-Córdoba
Spania - Segunda División
13:00FC Andorra-Real Valladolid
15:15Tenerife-Mirandes
17:30Real Zaragoza-Amorebieta
20:00Leganes-Eibar
Spania - La Liga
13:00Villarreal-Granada
15:15Atletico Madrid-Real Betis
17:30Mallorca-Girona
20:00Athletic Club-Barcelona
Suedia - Svenska Cupen
12:00Öster-IFK Luleå
12:00Malmö-Varberg
12:00GAIS-Örgryte
12:00Elfsborg-Degerfors
14:15Gefle-Örebro
14:15Kalmar-AIK
16:30Skövde AIK-Nordic United
16:30Djurgården-IFK Göteborg
Turcia - 1. Lig
10:30Giresunspor-Adanaspor
13:00Göztepe-Boluspor
16:00Çorum FK-Bandırmaspor
Turcia - Süper Lig
10:30Istanbul Basaksehir-Samsunspor
10:30Pendikspor-Konyaspor
16:00Besiktas-Galatasaray
Ucraina - Premier League
11:00Obolon' Kyiv-Dnipro-1
13:30Oleksandria-Zorya
16:00Shakhtar Donetsk-Kryvbas KR
Ungaria - NB II
13:00Siófok-Vasas
13:00Gyirmót-Pécsi MFC
13:00BVSC Zugló-MTE 1904
13:00Kozármisleny-Budafoki MTE
16:00Szombathelyi Haladás-Honvéd
16:00Ajka-Kazincbarcika
16:00Csákvári TK-Szeged-Csanád
16:00Tiszakécske-Győri ETO
Ungaria - NB I
13:00MTK-Paks
15:30Ferencváros-Kecskemét
18:00Újpest-Fehérvár

Live scoruri si rezultate fotbal pentru meciurile de astazi jucate in Europa. Lista completa de meciuri si rezultate din intreaga lume sunt disponibile in sectiune de rezultate fotbal de pe SoccerStats247. Azi, 03-03-2024, puteti urmari meciuri din cateva turnee de fotbal, verifica scorul final din fotbal precum si rezultatele live. Desi ne straduim sa oferim acest serviciu in timp real, scorurile live pot suferi un anumit decalaj in functie de competitie si locatia fiecarui utilizator care acceseaza sectiunea noastra de rezultate in direct. Scorurile meciurilor de ieri pot fi deasemenea verificate impreuna cu detalii despre marcatori si substitutii jucatori.

Noutati Fotbal

Liga 1 - Clasament Istoric al Echipelor

Liga 1 Romania a fost infiintata in 1909 si vine cu un istoric bogat de meciuri jucate de-a lungul anilor. Peste 100 de echipe din Romania au jucat in turneul Ligii I de-a lungul timpului, cu multe care se califica si retrogradeaza an-de-an, dar si...

Castigatori si Perdanti in Ligue 1 Franta

Ligue 1 din Franta este principala liga de fotbal profesionist, bucurandu-se de popularitate in randul microbistilor din Romania. Avand mai mult decat fani, cat si pariori pe meciurile din aceasta competitie, ne-am gandit sa va prezentam o statistica...