Meciuri de Fotbal Maine – Programul Meciurilor de Maine

Romania - Liga I
12:00Universitatea Craiova vs Botoșani
15:00Hermannstadt vs Rapid
18:00CFR Cluj vs Gloria Bistriţa
Albania - Superliga
12:00Egnatia Rrogozhinë vs Teuta Durrës
14:00Skënderbeu Korçë vs Partizani Tirana
Anglia - Premier League
13:00Nottingham Forest vs Brentford
Anglia - Championship
11:00Blackburn Rovers vs Leicester City
Austria - Bundesliga
12:30Hartberg vs Rheindorf Altach
12:30Sturm Graz vs WSG Tirol
15:00Austria Vienna vs Rapid Vienna
Azerbaidjan - Premyer Liqa
12:00Kapaz vs Qəbələ
14:30Araz Naxçıvan vs Zira
Belgia - First Division A
11:30Union Saint-Gilloise vs Sporting Charleroi
14:00Genk vs Westerlo
16:30Club Brugge vs Sint-Truiden
17:15RWDM vs Gent
Belgia - First Division B
11:30Zulte-Waregem vs Club Brugge II
14:00Liège vs Lommel
17:15Dender vs KRC Genk II
Bielorusia - Premier League
11:00Isloch vs Slutsk
13:00Smorgon vs Neman Grodno
15:30Dinamo Brest vs Shakhtyor Soligorsk
Bosnia si Hertegovina - Premijer Liga
13:00Sloga Doboj vs GOŠK Gabela
13:00Igman Konjic vs Zrinjski
18:45Borac Banja Luka vs Velez
Bulgaria - First League
12:15Arda vs Etar VT
14:45Lokomotiv Sofia 1929 vs Cherno more
17:30Levski Sofia vs Ludogorets
Cehia - Liga
13:00Mladá Boleslav vs Bohemians 1905
13:00Teplice vs Slavia Prague
16:00Pardubice vs Hradec Králové
Cipru - 1. Division
16:00Doxa vs Omonia Nicosia
16:00AEL vs Anorthosis
Croatia - 1. HNL
13:15Rudeš vs Rijeka
16:00Hajduk Split vs Dinamo Zagreb
Danemarca - Superliga
12:00Randers vs Silkeborg
12:00Vejle vs Nordsjælland
14:00Hvidovre vs Brøndby
16:00Viborg vs AGF
Danemarca - 1st Division
11:00HB Køge vs Helsingør
12:00Fredericia vs Næstved
15:00Hobro vs Kolding
Elvetia - Super League
12:15Yverdon Sport vs St.Gallen
14:30Basel vs Stade-Lausanne-Ouchy
14:30Luzern vs Zürich
Estonia - Meistriliiga
11:30Kuressaare vs Tallinna Kalev
14:00Vaprus vs Flora
16:00FCI Levadia vs Trans
Finlanda - Veikkausliiga
13:00Haka vs Lahti
15:00KuPS vs SJK
Franta - Ligue 1
11:00Reims vs Olympique Lyonnais
13:00Toulouse vs Metz
13:00Nice vs Brest
13:00Le Havre vs Lille
15:05Lorient vs Montpellier
18:45Rennes vs Nantes
Germania - 2. Bundesliga
11:30Nürnberg vs Magdeburg
11:30Elversberg vs Greuther Fürth
11:30Osnabrück vs Kaiserslautern
Germania - Bundesliga
13:30Darmstadt vs Werder Bremen
15:30Freiburg vs Augsburg
Germania - 3. Liga
11:30Rot-Weiss Essen vs Dynamo Dresden
14:30Borussia Dortmund II vs Unterhaching
17:30Erzgebirge Aue vs Jahn Regensburg
Grecia - Super League
12:00Lamia vs Panaitolikos
13:30Volos NFC vs Panserraikos
14:30Aris vs Kifisia
16:30Panathinaikos vs PAOK
17:30PAS Giannina vs Olympiakos
Islanda - Úrvalsdeild
14:00KR vs Breidablik
14:00Keflavík vs Fylkir
17:00HK vs ÍBV
17:00Fram vs KA
19:15Valur vs FH
Italia - Serie B
14:15Bari vs Como
14:15Cittadella vs Lecco
14:15Palermo vs Südtirol
14:15Sampdoria vs Catanzaro
16:30Cremonese vs Parma
Italia - Serie A
10:30Bologna vs Empoli
13:00Udinese vs Genoa
16:00Atalanta vs Juventus
18:45Roma vs Frosinone
Kazahstan - Premier League
09:00Kyzyl-Zhar vs Okzhetpes
09:00Aksu vs Kaisar
10:00Zhetysu vs Ordabasy
11:00Atyrau vs Maqtaaral
11:00Kaspiy vs Kairat
Letonia - Virsliga
11:00Super Nova vs FS Jelgava
13:00Tukums vs Valmiera
Macedonia de Nord - First League
12:00Bregalnica Štip vs Vardar Skopje
12:00Rabotnički vs Tikvesh
12:00Shkupi vs Struga
12:00Sileks vs Voska Sport
12:00KF Gostivari vs Shkendija
Moldova - Divizia Nationala
13:00Dacia-Buiucani vs Zimbru
15:00Milsami vs Floreşti
Muntenegru - First League
13:00Rudar vs Jedinstvo
16:00Sutjeska vs Mornar
16:00Jezero vs Arsenal Tivat
16:00Decic vs Buducnost
17:00Mladost DG vs Petrovac
Norvegia - Eliteserien
13:00Lillestrøm vs Brann
15:00Sandefjord vs Valerenga
15:00Molde vs Viking
17:15Bodø / Glimt vs Strømsgodset
Olanda - Eredivisie
10:15NEC vs Vitesse
12:30Excelsior vs Sparta Rotterdam
12:30Heracles vs PEC Zwolle
14:45AZ vs Fortuna Sittard
Polonia - Ekstraklasa
13:00Rakow Czestochowa vs Radomiak Radom
15:30Pogon Szczecin vs Lech Poznań
18:00Jagiellonia Białystok vs Legia Warsaw
Portugalia - Primeira Liga
14:30Arouca vs Chaves
17:00Vitoria Guimaraes vs Estoril
19:30Rio Ave vs Moreirense
Rusia - FNL
04:00SKA Khabarovsk vs Kuban Krasnodar
10:00Torpedo Moskva vs Leningradets
10:00Yenisey vs Dynamo Makhachkala
13:00Shinnik vs Tyumen
14:00Chernomorets vs Volgar Astrakhan
15:00Neftekhimik vs Arsenal Tula
Rusia - Premier League
11:00Fakel vs Sochi
13:30Krylya Sovetov vs Spartak Moscow
16:00Akhmat Grozny vs Dinamo Moscow
Serbia - Super Liga
14:00Radnik Surdulica vs Javor
15:00Napredak vs Partizan
16:00Železničar Pančevo vs Radnički Kragujevac
Slovacia - Super Liga
15:30Podbrezová vs FC Košice
16:00Zlaté Moravce vs Slovan Bratislava
16:00DAC 1904 vs Spartak Trnava
Slovenia - 1. SNL
13:00Rogaška vs Olimpija
15:30Radomlje vs Koper
18:15Aluminij vs Maribor
Spania - Segunda B
10:00Cornellà vs Real Sociedad B
10:00Fuenlabrada vs Deportivo La Coruña
10:00Algeciras vs Sanluqueño
10:00Antequera vs Atlético Baleares
10:00Ibiza vs Linares Deportivo
14:00Sabadell vs Sestao River
14:00Intercity vs Atlético Madrid II
15:00Barcelona II vs Celta de Vigo II
16:00Unionistas de Salamanca vs Real Unión
16:00Ceuta vs UD Melilla
16:00Real Murcia vs Alcoyano
17:00Arenteiro vs Tarazona
18:00Malaga vs San Fernando CD
Spania - Segunda División
12:00Eldense vs Real Oviedo
16:30Amorebieta vs FC Cartagena
16:30Real Valladolid vs Burgos
16:30Real Zaragoza vs Mirandes
19:00Huesca vs Sporting Gijon
Spania - La Liga
12:00Almeria vs Granada
14:15Deportivo Alavés vs Osasuna
19:00Atletico Madrid vs Cadiz
19:00Real Betis vs Valencia
Suedia - Superettan
13:00Västerås SK vs Trelleborg
Suedia - Allsvenskan
13:00Häcken vs AIK
13:00Sirius vs Degerfors
15:30Hammarby vs IFK Göteborg
15:30Mjällby vs Värnamo
Turcia - Süper Lig
10:30Fatih Karagümrük vs Kasımpaşa
13:00Fenerbahce vs Rizespor
16:00Adana Demirspor vs Alanyaspor
16:00Konyaspor vs Besiktas
Ucraina - Premier League
10:00Minai vs Obolon' Kyiv
12:00Kryvbas KR vs Rukh Vynnyky
14:00Kolos Kovalivka vs Polissya
16:00Dinamo Kiev vs Oleksandria
Ungaria - NB I
13:00Fehérvár vs Kisvárda
15:30Diósgyőr vs Kecskemét

Sunt multe motive pentru a urmari meciurile de fotbal de maine. Nu doar ca puteti verifica ultimele modificari din programul de meciuri, dar puteti tine pasul cu stiri si statistici oferite de Fotbal Stats 247. Puteti deasemenea verifica numele probabile din primii 11 si ora meciurilor. Cu programul meciurilor de fotbal de maine, veti sti care echipe vor urma sa joace. Poate fi foarte interesant sa urmariti echipa preferata sau jucatorul preferat jucand maine. Daca nu puteti participa la meci, intotdeauna puteti verifica scorurile online.

Avem meciuri numeroase care pot fi urmarite maine, fie ca e vorba de meciuri europene sau din competitii internationale. Cu lista de mai sus, puteti verifica programul de meciuri jucate maine, 2023-10-01, din care puteti alege cele mai interesante meciuri de urmarit.