Fotbal Azi - Rezultate Fotbal Live

Romania - Liga I
12:30Argeș-Gaz Metan Mediaş
14:45Sepsi-CFR Cluj
17:00Academica Clinceni-Hermannstadt
Anglia - Premier League
Aman.Aston Villa-Everton
14:00Sheffield United-Tottenham Hotspur
16:30Liverpool-Manchester United
19:15Manchester City-Crystal Palace
Austria - Bundesliga
16:00Wolfsberger AC-Sturm Graz
Belgia - First Division A
12:30Gent-Antwerp
15:00Cercle Brugge-Standard Liège
17:15Beerschot-Club Brugge
19:45Sint-Truiden-OH Leuven
Cehia - Liga
13:00Pardubice-České Budějovice
15:00Příbram-Viktoria Plzen
17:30Baník Ostrava-Sparta Praha
Cipru - 1. Division
14:00Pafos-APOEL
16:30Apollon-Olympiakos Nicosia
Elvetia - Super League
15:00Sion-Lugano
Franta - Ligue 1
12:00Brest-Rennes
Aman.Lorient-Dijon
14:00Nice-Bordeaux
14:00Nantes-Lens
14:00Strasbourg-Saint-Etienne
16:00Lille-Reims
20:00Olympique Lyonnais-Metz
Germania - 2. Bundesliga
12:30Heidenheim-Darmstadt 98
12:30Holstein Kiel-Karlsruher SC
12:30Jahn Regensburg-Sandhausen
Germania - Regionalliga
14:00Borussia Dortmund II-Alemannia Aachen
Germania - Oberliga
Aman.Geestemünde-Werder Bremen III
Aman.SF Baumberg-Kleve
Aman.SC Velbert-Teutonia St.Tönis
Aman.SF Niederwenigern-TuRU 1880 Düsseldorf
Aman.Schonnebeck-FC Bocholt
Aman.Cronenberger SC-Schwarz-Weiß Essen
Aman.Jahn Dinslaken-Hiesfeld-SSVg Velbert
Aman.Komet Arsten-Vatan Sport
Aman.Borgfeld-Schwachhausen
Aman.Hastedt-OSC Bremerhaven
Aman.Union Nettetal-Meerbusch
Aman.Sterkrade-Nord-Monheim
Aman.FSV Duisburg-Germania Ratingen
Aman.Hilden-Kray
Aman.Düsseldorf West-1. FC M'gladbach
Aman.Habenhauser FV-SFL Bremerhaven
Aman.Leher TS-Blumenthaler SV
Germania - Bundesliga
14:30Bayern Munich-Freiburg
17:00Eintracht Frankfurt-Schalke 04
Germania - 3. Liga
12:00Uerdingen-Waldhof Mannheim
13:00MSV Duisburg-Meppen
Grecia - Super League
13:00Olympiakos Piraeus-PAS Giannina
15:15Volos NFC-Lamia
15:15OFI-PAOK
17:30Aris-Panathinaikos
19:30AEK Athens-Atromitos
Grecia - Football League
Aman.Ialysos-Egaleo
Aman.Niki Volos-Rodos
Aman.Kalamata-Aspropyrgos Enosis
Aman.Santorini 2020-Kallithea
Aman.Asteras Vlachioti-Episkopi
Aman.Kavala-Thesprotos
Aman.Apollon Pontou-Veria
Aman.Almopos-Triglia FC
Aman.Pierikos-Panserraikos
Aman.Olympiakos Volos-AEP Kozani
Italia - Serie B
14:00Pescara-Cremonese
20:00Empoli-Salernitana
Italia - Serie A
11:30Napoli-Fiorentina
14:00Crotone-Benevento
14:00Sassuolo-Parma
17:00Atalanta-Genoa
19:45Internazionale-Juventus
Olanda - Eredivisie
11:15RKC Waalwijk-Willem II
13:30Groningen-Twente
13:30VVV-Heerenveen
15:45Ajax-Feyenoord
Olanda - Eerste Divisie
11:15NEC-Cambuur
Portugalia - Primeira Liga
15:00Nacional-Moreirense
17:30Santa Clara-Famalicão
18:00Vitoria Guimaraes-Farense
20:00Gil Vicente-Marítimo
Scotia - Premiership
12:00Motherwell-Rangers
Spania - Tercera Division
10:00Comillas-La Calzada
Aman.Complutense-Pozuelo Alarcón
10:30Extremadura UD II-Valdivia
10:30Épila-Almudévar
Aman.SFC Minerva-Olímpico Totana
10:30Rinconeda Polanco-Alberic
10:30Basconia-Urduliz
Aman.Torrejón-RSD Alcalá
Aman.Alcorcón II-El Álamo
Aman.Villaverde-Boetticher-Carabanchel
Aman.Real Aranjuez-Móstoles
Aman.Atlético Pinto-Trival Valderas
10:45Siete Villas-Cayón
Aman.Villajoyosa-Benigànim
10:45Grama-Cerdanyola del Vallès
11:00Castilleja-Pozoblanco
Aman.Coria CF-La Palma
11:00Formentera-Esporles
11:00Portmany-Ibiza Islas Pitiusas
11:00Montijo-Plasencia
11:00Aceuchal-Campanario
11:00Calamonte-Chinato
11:00Cacereño-Fuente Cantos
11:00Azuaga-Olivenza
11:00Trujillo-Arroyo
11:00Berceo-Arnedo
11:00Agoncillo-Villegas
11:00Vianés-Varea
11:00Cuarte-Brea
Aman.Valdefierro-Real Zaragoza II
Aman.Illueca-Fraga
11:00Binéfar-Belchite 97
VFACalvo Sotelo-La Roda
11:00Manchego-Manzanares
Aman.Villacañas-Marchamalo
11:00Somozas-Agrupación Estudiantil
Aman.Viveiro-Fisterra
11:00Deportiva Minera-Huércal Overa
11:00Águilas-Plus Ultra
11:00El Palmar-Atlético Pulpileño
11:00Siero-Llanes
11:00Real Titánico-Condal
11:00Urraca-Valdesoto
11:00Navarro-Real Avilés
Aman.Paterna-Silla
Aman.Villanueva Pardillo-Flat Earth
Aman.Santa Ana-San Fernando Henares
11:00Juventud Torremolinos-Málaga II
Aman.Real Jaén-Loja
11:00Huétor Vega-Huétor Tájar
11:00Maracena-Polideportivo Almería
11:00Castelldefels-Manresa
11:00San Cristóbal-Pobla Mafumet
11:00Girona II-Figueres
11:00Banyoles-Horta
11:00Sant Andreu-Vilassar Mar
12:00Sevilla III-Ciudad de Lucena
Aman.Tenisca-Mensajero
Aman.Atlético Tacoronte-CD Vera
Aman.Atlético Victoria-Santa Úrsula
12:00La Cuadra-Gran Tarajal
Aman.Lanzarote-Guía
Aman.Móstoles CF-Leganés II
14:30Calamocha-Sabiñánigo
14:30San Ignacio-Vitoria
14:45Córdoba II-Gerena
14:45Anguiano-Oyonesa
14:45Robres-Utebo
14:45Teruel-Atlético Monzón
14:45Mosconia-Praviano
15:00Sóller-Collerense
15:00Fontellas-Bidezarra
15:00Cirbonero-Ardoi
15:00Murchante-Cortes
Aman.Casalarreina-UD Logroñés II
15:00Villanueva CF-Barbastro
15:00Cariñena-CDJ Tamarite
15:00Almagro-Albacete II
15:00Pedroñeras-Azuqueca
15:00Silva-Bergantiños
Aman.UCAM Murcia II-Bullense
15:00Colunga-L'Entregu
15:00Avilés Stadium-Ceares
15:00Torina-Vimenor
15:00Beasain-Urgatzi
Aman.Roda-Villarreal III
Aman.Morata-Rayo Vallecano II
Aman.Paracuellos Antamira-Unión Adarve
15:15Alberite-Racing Rioja
15:30RCP Valverdeño-Llerenense
15:30Peña Azagresa-Lourdes
15:30River Ega-Corellano
15:30Calasancio-Calahorra II
15:30Madridejos-Conquense
15:30Polvorín-Villalbés
15:30Arzúa-As Pontes
15:30Alondras-Barco
15:30Atios-Rápido Bouzas
15:30UD Santa Marta-Peñaranda
15:30Bembibre-Becerril Campos
15:30Peralada-Sants
16:00San Roque Lepe-Puente Genil
16:00Moralo-CD Coria
16:00Jerez-Miajadas
16:00Tedeón-Náxara
Aman.Paiosaco-Deportivo La Coruña II
Aman.Arosa-UD Ourense
16:00Estradense-Pontellas
16:00Choco-Ribadumia
16:00Mazarrón FC-Cartagena II
16:00Muleño-La Unión Atlético
16:00Caudal-Lenense
16:00Tropezón-Guarnizo
16:00Gimnástica Torrelavega-Barreda
16:00Saguntino-Acero
16:00Gimnástica Segoviana-Cultural Cebrereña
16:00Terrassa-Valls
Aman.Igualada-Montañesa
16:30Atlético Porcuna-Ciudad de Torredonjimeno
16:30Mancha Real-Almería II
AcordateHuesca II3 - 0San Juan Mozarrifar
17:00Lorca-Mar Menor
17:30Sariñena-Borja
VFALa Solana-Huracán Balazote
Aman.Ourense CF-Arenteiro
Aman.Racing Murcia-Cartagena II
Aman.Los Garres-EDMF Churra
Aman.Hércules II-Intercity
Aman.Elche II-Eldense
Aman.Novelda-Jove Español
Aman.Olímpic Xàtiva-Crevillente
Spania - Segunda B
Aman.Orihuela-La Nucía
11:00Gimnàstic Tarragona-Barcelona II
11:00Celta de Vigo II-Guijuelo
11:00Covadonga-Lealtad
11:00Prat-Espanyol II
Aman.Ejea-Tudelano
11:00Valencia II-Atzeneta
11:00Hércules-Alcoyano
11:00Ibiza-Levante II
11:00Recreativo Huelva-Sanluqueño
Aman.Las Palmas II-Cádiz II
11:00San Fernando CD-Tamaraceite
11:00Lorca Deportiva-Córdoba
11:00UCAM Murcia-Sevilla II
11:00Granada II-Real Murcia
Aman.Rayo Majadahonda-Getafe II
11:00Poblense-Atlético Madrid II
Aman.Inter de Madrid-Atlético Baleares
11:00Badajoz-Socuéllamos
Aman.Villarrobledo-Melilla
11:00Talavera-Mérida
15:00Salamanca UDS-Deportivo La Coruña
Aman.Burgos-Real Valladolid II
15:30Zamora-Coruxo
15:30Langreo-Real Oviedo II
15:30Olot-Cornellà
15:30Calahorra-Haro Deportivo
15:30Osasuna II-Tarazona
16:00SD Logroñés-Ebro
16:00Marbella-Algeciras
16:00FC Andorra-Llagostera
16:00Extremadura UD-Don Benito
16:00Yeclano-Linares Deportivo
16:00Pontevedra-Racing Ferrol
16:00Izarra-Mutilvera
16:00Villanovense-Villarrubia
17:00L'Hospitalet-Badalona
17:30Real Betis II-El Ejido
Spania - Copa del Rey
11:00Málaga-Granada
11:00Espanyol-Osasuna
15:00Naval-Eibar
15:00Sporting Gijón-Real Betis
17:00Alcorcón-Valencia
17:00Tenerife-Villarreal
Turcia - 2. Lig
10:00Kahramanmaraşspor-Çorum FK
10:00İnegölspor-Sancaktepe FK
10:00Şanlıurfaspor-Kocaelispor
10:00Sakaryaspor-Serik Belediyespor
Turcia - Süper Lig
10:30Denizlispor-Hatayspor
13:00Yeni Malatyaspor-Rizespor
16:00Beşiktaş-Galatasaray

Live scoruri si rezultate fotbal pentru meciurile de astazi jucate in Europa. Lista completa de meciuri si rezultate din intreaga lume sunt disponibile in sectiune de rezultate fotbal de pe SoccerStats247. Azi, 17-01-2021, puteti urmari meciuri din cateva turnee de fotbal, verifica scorul final din fotbal precum si rezultatele live. Desi ne straduim sa oferim acest serviciu in timp real, scorurile live pot suferi un anumit decalaj in functie de competitie si locatia fiecarui utilizator care acceseaza sectiunea noastra de rezultate in direct. Scorurile meciurilor de ieri pot fi deasemenea verificate impreuna cu detalii despre marcatori si substitutii jucatori.



Noutati Fotbal

Castigatori si Perdanti in Ligue 1 Franta

Ligue 1 din Franta este principala liga de fotbal profesionist, bucurandu-se de popularitate in randul microbistilor din Romania. Avand mai mult decat fani, cat si pariori pe meciurile din aceasta competitie, ne-am gandit sa va prezentam o statistica...