Fotbal Azi - Rezultate Fotbal Live

Romania - Liga I
FINMioveni3 - 1Academica Clinceni
31'UTA Arad0 - 0Gaz Metan MediaşLIVE
18:00FCSB-CFR Cluj
Albania - Superliga
15:45Kukësi-Skënderbeu Korçë
Anglia - Premier League
75'Arsenal0 - 0BurnleyLIVE
76'Crystal Palace1 - 2LiverpoolLIVE
75'Leicester City1 - 0Brighton & Hove AlbionLIVE
16:30Chelsea-Tottenham Hotspur
Belgia - First Division A
FINStandard Liège2 - 2Club Brugge
33'Union Saint-Gilloise1 - 0GenkLIVE
17:30Mechelen-Anderlecht
20:00Cercle Brugge-Zulte-Waregem
Belgia - First Division B
33'Excelsior Virton0 - 2Waasland-BeverenLIVE
19:00Royal Excel Mouscron-Lierse K
Cipru - 1. Division
74'APOEL0 - 1ArisLIVE
17:00Doxa-Olympiakos Nicosia
Franta - Ligue 1
FINMetz0 - 2Nice
74'Angers SCO2 - 1TroyesLIVE
76'Bordeaux3 - 2StrasbourgLIVE
75'Clermont2 - 1RennesLIVE
77'Nantes3 - 1LorientLIVE
16:05Montpellier-Monaco
19:45PSG-Reims
Germania - 2. Bundesliga
FINHannover 960 - 0Dynamo Dresden
FINJahn Regensburg1 - 2Holstein Kiel
Germania - Regionalliga
FINGermania Halberstadt0 - 2Chemie Leipzig
FINRot-Weiss Essen2 - 1Wuppertaler SV
Germania - Oberliga
FINBarmbek-Uhlenhorst0 - 6Dassendorf
13:00Buchholz-Rugenbergen
FINNiendorfer TSV3 - 2HEBC
14:00Sasel-Meiendorfer SV
Germania - Bundesliga
MJRB Leipzig0 - 0WolfsburgLIVE
16:30Hertha BSC-Bayern Munich
Germania - 3. Liga
FINMeppen1 - 3Zwickau
FINMSV Duisburg3 - 4Saarbrücken
74'Magdeburg1 - 1HavelseLIVE
Grecia - Super League
FINAris0 - 0Lamia
16'Atromitos0 - 0AEK AthensLIVE
16'Volos NFC0 - 0PAOKLIVE
17:30Olympiakos-PAS Giannina
Italia - Serie B
18'Vicenza1 - 1CittadellaLIVE
17:30Lecce-Cremonese
Italia - Serie A
FINCagliari1 - 1Fiorentina
72'Napoli4 - 1SalernitanaLIVE
76'Spezia1 - 0SampdoriaLIVE
77'Torino1 - 0SassuoloLIVE
17:00Empoli-Roma
19:45Milan-Juventus
Olanda - Tweede Divisie
Aman.TEC-Sparta Rotterdam II
Olanda - Eredivisie
FINNEC1 - 4Feyenoord
FINHeracles1 - 1Go Ahead Eagles
FINPSV1 - 2Ajax
15:45Sparta Rotterdam-Utrecht
19:00RKC Waalwijk-Fortuna Sittard
Olanda - Eerste Divisie
FINTelstar1 - 0Ajax II
Portugalia - Primeira Liga
2'Marítimo0 - 0BelenensesLIVE
1'Vitoria Guimaraes0 - 0EstorilLIVE
18:00Gil Vicente-Portimonense
20:30Porto-Famalicão
Spania - La Liga
FINGranada0 - 2Osasuna
16'Real Madrid0 - 0ElcheLIVE
17:30Real Sociedad-Getafe
17:30Rayo Vallecano-Athletic Club
20:00Deportivo Alavés-Barcelona
Spania - Tercera Division
FINIntergym0 - 4Almería II
FINMadrid 2021 FP0 - 0Galapagar
10:00Murense-Mercadal
FINBerceo2 - 1Cenicero
FINYeclano1 - 1Racing Murcia
FINUrduliz0 - 1Basconia
Aman.Elche II-Orihuela
FINGetafe II3 - 2Tres Cantos
FINAD Parla0 - 1Alcorcón II
FINTrival Valderas1 - 1Atlético Madrid II
FINVillaverde San Andrés1 - 0Colonia Moscardó
FINMallorca II4 - 0Santanyí
FINIllescas1 - 1Conquense
FINPlasencia0 - 0Arroyo
Aman.Grama-Peralada
FINViveiro1 - 0Deportivo La Coruña II
FINCabecense2 - 0Puente Genil
FINGerena3 - 0Pozoblanco
FINConil3 - 1Cartaya
FINRota0 - 1Recreativo Huelva
FINMoralo3 - 1Diocesano
FINAzuaga2 - 0Badajoz II
11:00Calamonte-Extremadura UD II
FINVarea0 - 3Alfaro
11:00Bala Azul-Cartagena FC
11:00Cartagena LU II-La Unión Atlético
11:00UD Caravaca-El Palmar
11:00Cuarte-Borja
FINRobres1 - 0Atlético Monzón
FINColunga1 - 1L'Entregu
FINLangreo II2 - 1Real Oviedo II
FINLealtad1 - 1Mosconia
11:00San Martín-Gijón Industrial
FINSan Ignacio3 - 0Aurrerá Ondarroa
FINManresa2 - 1Vilassar Mar
FINGirona II0 - 0Sants
FINPobla Mafumet1 - 3Sant Andreu
FINSaguntino2 - 0Villarreal III
FINRoda0 - 1Acero
FINAtzeneta0 - 1Castellón II
FINBenigànim1 - 2Olímpic Xàtiva
FINVillaviciosa Odón0 - 2Rayo Vallecano II
FINRSD Alcalá2 - 0Torrejón
FINRibert1 - 1Cultural Leonesa II
FINBinissalem2 - 0Collerense
FINAzuqueca1 - 0Hogar Alcarreño
FINVillarrubia1 - 0Almansa
Aman.Silva-Somozas
FINAlhaurín2 - 4Torreperogil
FINAlhaurino1 - 2El Palo
FINJuventud Torremolinos2 - 1Málaga II
FINHuércal Overa1 - 1Los Garres
FINBinéfar1 - 0Utebo
FINSan Cristóbal1 - 3L'Hospitalet
FINMarbella3 - 0Huétor Vega
12:00Villa Santa Brígida-Tenisca
FINGran Tarajal1 - 1Lanzarote
Aman.Marino-Vera
FINTenerife II1 - 0Arucas
FINAtlético Paso3 - 0Las Zocas
15:00Noja-Castro
15:00Torina-Alberic
15:00Villalbés-Juvenil Ponteareas
15:00Polvorín-Ourense CF
15:00UCAM Murcia II-Archena Sport
15:00Biescas-Épila
15:00Santa Anastasia-Cariñena
15:00Belchite 97-Barbastro
15:00Morata-Paracuellos Antamira
15:00Palencia CF-Mirandés II
15:00Sóller-Constància
15:00San Clemente-Albacete II
15:15Illueca-Real Zaragoza II
15:15Tuilla-Navarro
15:15Atlético Tordesillas-UD Santa Marta
15:30Selaya-Naval
Aman.Atlético Arnoia-Arzúa
15:30Llerenense-Olivenza
15:30Villafranca-Miajadas
15:30Trujillo-Don Álvaro
15:30Azkoyen-Cirbonero
15:30Murchante-Burladés
15:30Corellano-Gares
15:30Arnedo-Yagüe
15:30Mazarrón FC-Deportiva Minera
15:30Aspe-Giner Torrero
15:30Luarca-Real Titánico
15:30Anaitasuna-Durango
15:30Figueres-Olot
15:30Silla-Torrent
15:30Villajoyosa-RC Catarroja
15:30Almazán-Real Ávila
15:30Quintanar del Rey-Tarancón
16:00Gimnástica Torrelavega-Escobedo
16:00Textil Escudo-Guarnizo
16:00Vimenor-Cartes
16:00Estradense-Alondras
16:00Noia-Sofán
16:00Ceuta II-Utrera
16:00Haro Deportivo-Agoncillo
16:00La Calzada-River Ebro
16:00Oyonesa-Vianés
16:00CAP Ciudad de Murcia-Real Murcia II
16:00Bullense-Lorca Deportiva
16:00Urraca-Praviano
16:00Barakaldo-Lagun Onak
16:00Leioa-Beti Gazte
16:00Callosa Deportiva-Hércules II
16:00Valencia II-Jove Español
16:00Arandina-Guijuelo
16:00Huracán Balazote-Villarrobledo
16:30Uritarra-Deportivo Alavés II
17:00Ciudad de Lucena-Tomares
17:00Huétor Tájar-UD San Pedro
17:00Vitoria-Deusto
17:00Miguelturreño-Torrijos
17:30Atlético Porcuna-Real Jaén
17:30Caudal-Lenense
CancelledGuadalajara-La Roda
Spania - Segunda B
FINCalahorra1 - 0Badajoz
FINInter de Madrid2 - 3Deportivo La Coruña
FINTalavera0 - 1Zamora
FINVillarreal II4 - 1Sanluqueño
11:00Real Betis II-Sevilla II
FINAtlético Baleares2 - 1Algeciras
32'Linense0 - 0Gimnàstic TarragonaLIVE
16:00Racing Ferrol-UD Logroñés
16:00Unionistas de Salamanca-Rayo Majadahonda
16:00Castellón-Linares Deportivo
Spania - Segunda División
FINBurgos4 - 0Leganes
32'Sporting Gijon0 - 1AmorebietaLIVE
17:15Girona-Lugo
17:15Huesca-Ponferradina
20:00Alcorcon-Mirandes
Turcia - 1. Lig
FINBandırmaspor2 - 1BB Erzurumspor
FINAdanaspor0 - 1Ankara Keçiörengücü
Aman.Boluspor-Tuzlaspor
16:00Eyüpspor-Bursaspor
Turcia - Süper Lig
FINKasımpaşa3 - 1Kayserispor
FINHatayspor0 - 0Rizespor
FINAntalyaspor0 - 0Gaziantep FK
FINGiresunspor1 - 3Alanyaspor
FINAltay0 - 1Konyaspor
16:00Galatasaray-Trabzonspor

Live scoruri si rezultate fotbal pentru meciurile de astazi jucate in Europa. Lista completa de meciuri si rezultate din intreaga lume sunt disponibile in sectiune de rezultate fotbal de pe SoccerStats247. Azi, 23-01-2022, puteti urmari meciuri din cateva turnee de fotbal, verifica scorul final din fotbal precum si rezultatele live. Desi ne straduim sa oferim acest serviciu in timp real, scorurile live pot suferi un anumit decalaj in functie de competitie si locatia fiecarui utilizator care acceseaza sectiunea noastra de rezultate in direct. Scorurile meciurilor de ieri pot fi deasemenea verificate impreuna cu detalii despre marcatori si substitutii jucatori.



Noutati Fotbal

Castigatori si Perdanti in Ligue 1 Franta

Ligue 1 din Franta este principala liga de fotbal profesionist, bucurandu-se de popularitate in randul microbistilor din Romania. Avand mai mult decat fani, cat si pariori pe meciurile din aceasta competitie, ne-am gandit sa va prezentam o statistica...