Fotbal Azi - Rezultate Fotbal Live

Romania - Cupa României
15:00Minaur Baia Mare-Universitatea Craiova
CancelledVoluntari-FCSB
Anglia - League Cup
18:45Stoke City-Brentford
18:45West Ham United-Manchester City
18:45Leicester City-Brighton & Hove Albion
18:45Burnley-Tottenham Hotspur
18:45Preston North End-Liverpool
Armenia - Premier League
20'Alashkert0 - 0NoahLIVE
12:30BKMA-Ararat-Armenia
15:00Pyunik-Noravank
Austria - Cupa
16:00Floridsdorfer AC-Kapfenberger SV
16:00Sturm Graz-Ried
17:00Blau-Weiß Linz-Hartberg
17:00St. Pölten-Salzburg
Belgia - Cupa
18:00Gent-Belisia Bilzen
18:00Sint-Eloois-Winkel-Genk
18:00Dender-AS Eupen
18:00RFC Seraing-Sint-Truiden
18:00Sporting Charleroi-Lommel
18:00Knokke-Kortrijk
18:30Francs Borains-Beerschot
18:45RAAL La Louvière-Anderlecht
18:45Lierse K-OH Leuven
18:45Club Brugge-Deinze
Bielorusia - Premier League
16:30Gomel-Shakhtyor
Bulgaria - Cup
13:00Slavia Sofia-Pirin Blagoevgrad
16:00Beroe-Cherno more
Bulgaria - Second League
12:00Levski Lom-CSKA 1948 Sofia II
Cehia - Liga
17:00Slavia Prague-Sigma Olomouc
Cehia - Cupa
Aman.Slovacko-Karviná
13:00Mladá Boleslav-Viktoria Plzen
14:30Baník Ostrava-Hradec Králové
15:00Teplice-Sparta Prague
Croatia - Cup
13:00Bijelo Brdo-Dinamo Zagreb
13:00HNK Gorica-Mladost Ždralovi
13:30Rudar Labin-Istra 1961
15:30Varaždin-Lokomotiva Zagreb
Danemarca - DBU Pokalen
13:00Middelfart-Randers
16:00Nordsjælland-OB
17:45AGF-SønderjyskE
Elvetia - Schweizer Pokal
17:00Lugano-Young Boys
17:00Étoile Carouge-Basel
17:30Chiasso-St. Gallen
18:00Thun-Servette
18:15FC Schaffhausen-Luzern
Estonia - Esiliiga A
16:00Paide II-Nõmme United
Estonia - Meistriliiga
16:00Flora-Tammeka
Finlanda - Veikkausliiga
15:30Ilves-Inter Turku
15:30SJK-KuPS
15:30HJK-HIFK
15:30Mariehamn-Lahti
15:30KTP-Haka
15:30Honka-Oulu
Franta - National 1
17:00Stade Briochin-Bastia-Borgo
Franta - Ligue 1
19:00Nice-Olympique Marseille
Germania - DFB Pokal
16:30Waldhof Mannheim-Union Berlin
16:30Bochum-Augsburg
16:30Dynamo Dresden-St. Pauli
16:30Bayer Leverkusen-Karlsruhe
18:45Hannover 96-Fortuna Dusseldorf
18:45Borussia M'gladbach-Bayern Munich
18:45Jahn Regensburg-Hansa Rostock
18:45Stuttgart-Koln
Germania - Regionalliga
12:00Köln II-Rödinghausen
16:00Werder Bremen II-Hannover 96 II
17:00Sonnenhof Großaspach-Homburg
17:00TSV Stein-Elversberg
17:00Carl Zeiss Jena-Energie Cottbus
17:00Tennis Borussia-Germania Halberstadt
17:00Lichtenberg-Auerbach
17:30Fortuna Düsseldorf II-Rot-Weiss Essen
17:30Sportfreunde Lotte-Rot-Weiß Oberhausen
Germania - Oberliga
16:30Budissa Bautzen-Krieschow
16:30Rielasingen-Arlen-Stuttgarter Kickers
17:00FC 1906 Erlensee-Bayern Alzenau
17:00Fernwald-Baunatal
17:00Neuhof-Buchonia Flieden
17:00SV Steinbach-Hanau 93
17:00Pfeddersheim-Speyer
17:00Hertha Wiesbach-Elversberg II
17:00Diefflen-Röchling Völklingen
17:00Jägersburg-Eppelborn
17:00Wormatia Worms-Arminia Ludwigshafen
17:00Reutlingen-Villingen
17:30ASC Dortmund-Eintracht Rheine
17:30SF Baumberg-Schwarz-Weiß Essen
17:30Schonnebeck-Hilden
17:30Hessen Dreieich-Rot-Weiß Hadamar
17:30Waldgirmes-Rot-Weiß Walldorf
17:30Dietkirchen-Eddersheim
17:30Eisbachtal-Kaiserslautern II
17:30FV Engers 07-Mülheim-Kärlich
17:30Koblenz-Emmelshausen
17:30Gonsenheim-Hassia Bingen
17:30Dudenhofen-Mechtersheim
17:45Türk Gücü Friedberg-Bad Vilbel
17:45Hertha Zehlendorf-Staaken
18:00Viktoria Griesheim-SV Zeilsheim
18:00Salmrohr-Alemannia Waldalgesheim
Grecia - Cupa
11:00Lefkimmi-Agios Nikolaos
12:00Xanthi-Ionikos
12:00Ilioupoli-Lamia
14:15Panserraikos-Volos NFC
16:00Atromitos-Panathinaikos
18:30Panachaiki-Panaitolikos
Italia - Serie B
16:00Cosenza-Ternana
18:30Vicenza-Monza
Italia - Serie A
16:30Juventus-Sassuolo
16:30Sampdoria-Atalanta
16:30Udinese-Hellas Verona
18:45Cagliari-Roma
18:45Empoli-Internazionale
18:45Lazio-Fiorentina
Kazahstan - Cup
19'Shakhter Karagandy0 - 0TarazLIVE
Letonia - Virsliga
11:00BFC Daugavpils-Rigas FS
FINLiepaja3 - 0Noah Jūrmala
12:00Valmiera / BSS-Riga
Lituania - A Lyga
15:00Kauno Zalgiris-Panevezys
17:00Zalgiris-Suduva
Norvegia - 2. Division
14:30Moss-Tromsdalen
Norvegia - Eliteserien
16:00Haugesund-Rosenborg
16:00Lillestrøm-Stabæk
16:00Mjøndalen-Kristiansund
16:00Sandefjord-Strømsgodset
16:00Tromsø-Odd
18:00Molde-Bodø / Glimt
Olanda - KNVB Beker
16:45OSS '20-Twente
18:00Westlandia-Excelsior Maassluis
18:00Almere City-Go Ahead Eagles
18:00Harkemase Boys-DOVO
18:00ADO '20-Barendrecht
18:00Capelle-NEC
18:00IJsselmeervogels-Excelsior
18:00AFC-Heerenveen
18:00GVVV-Sparta Rotterdam
18:00De Treffers-Rijnsburgse Boys
18:00Fortuna Sittard-TOP Oss
18:00Achilles Veen-GVV Unitas
18:00Staphorst-Gemert
19:00Groningen-Helmond Sport
Polonia - Cupa
11:00Pogoń Siedlce-Motor Lublin
11:30Ślęza Wrocław-Górnik Zabrze
12:00Olimpia Grudziądz-Lech Poznań II
15:30Zagłębie Sosnowiec-Piast Gliwice
17:30GKS Katowice-Nieciecza
18:30ŁKS Łódź-Zagłębie Lubin
Portugalia - Taça da Liga
18:30Vitoria Guimaraes-Benfica
Romania - Liga III
12:00Paşcani-CSM Bacău
Rusia - Cupa
12:00Yenisey-Krylya Sovetov
14:00Alaniya Vladikavkaz-Ufa
14:30Rotor Volgograd-Akhmat Grozny
15:00KAMAZ-Ural
15:00Fakel-Nizhny Novgorod
15:30Veles-Arsenal Tula
16:00Torpedo Moskva-Rostov
16:30Kuban Krasnodar-Krasnodar
17:00Baltika-Khimki
Scotia - Challenge Cup
18:45Alloa Athletic-Rangers II
Scotia - Premiership
18:45Dundee-Ross County
18:45Hibernian-Celtic
18:45Livingston-Dundee United
18:45Motherwell-St. Mirren
18:45Rangers-Aberdeen
18:45St. Johnstone-Hearts
Serbia - Prva Liga
12:00Grafičar-Radnički Sr. Mitrovica
Serbia - Super Liga
15:00Radnik Surdulica-Red Star Belgrade
Slovacia - Cupa
12:30Galanta-Humenné
12:30Pribelce-Trenčín
12:30Bela-Vranov nad Topľou
12:30Sasova-Rovinka
12:30Slávia TU Košice-Slovan Bratislava
14:00Ružomberok-Lipany
Slovenia - 2. SNL
13:00Dekani-Gorica
Slovenia - Cupa
13:00Radomlje-Celje
15:00Mura-Bravo
18:15Olimpija-Koper
Spania - Tercera Division
14:45San Martín-Urraca
17:00Polvorín-Choco
Spania - La Liga
17:00Mallorca-Sevilla
17:00Rayo Vallecano-Barcelona
18:00Real Betis-Valencia
19:30Real Madrid-Osasuna
Suedia - Allsvenskan
17:00Sirius-Hammarby
17:00Kalmar-Varberg
17:00Malmö-AIK
17:00Östersunds FK-Häcken
Turcia - Cupa
17'24 Erzincanspor0 - 052 OrdusporLIVE
18'Kocaelispor0 - 0Bayburt ÖİSLIVE
17'Vanspor FK0 - 0Zonguldak KömürsporLIVE
21'Turgutluspor0 - 0Mardin 1969LIVE
18'Çorum FK0 - 0Arnavutköy BelediyesporLIVE
20'Hekimoğlu Trabzon0 - 0DüzcesporLIVE
10:30Serik Belediyespor-Pazarspor
10:30Etimesgut Belediyespor-Kahta 02 Spor
10:30Ankara Keçiörengücü-Ağrı 1970
10:30Kırşehir Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği
10:30Ankara Demirspor-Yomraspor
11:00Karacabey Belediyespor-Şanlıurfaspor
11:00Denizlispor-Şile Yıldızspor
11:00Sarıyer-Edirnespor
11:00Manisa FK-Fatsa Belediyespor
11:00Kırklarelispor-Osmaniyespor
11:00Afjet Afyonspor-Sivas Belediyespor
11:00İstanbulspor-Ergene Velimeşespor
11:00Uşak Spor-Nevşehir Belediyespor
11:00Bodrumspor-Isparta 32 Spor
11:00Ankaraspor-İnegölspor
11:00Menemenspor-Karşıyaka
11:00Balıkesirspor-Kestelspor
11:00Eskişehirspor-Iğdır FK
11:00Bandırmaspor-Çankaya FK
12:30BB Erzurumspor-Nazilli Belediyespor
15:00Bursaspor-Ceyhanspor
17:45Kayserispor-Artvin Hopaspor
Ucraina - Cupa
11:00Veres Rivne-Vorskla
14:00Mariupol'-Dinamo Kiev
16:30Chornomorets-Shakhtar Donetsk
Ungaria - Magyar Kupa
11:30Jászberényi-Vasas
11:30ESMTK-Békéscsaba
11:30Nagykanizsa-Tatabánya
11:30Szegedi VSE-Ceglédi
11:30Tokol-Ferencvaros
15:00Kisvárda-MTK
15:00Győri ETO-Puskas
16:00Szombathelyi Haladás-Gyirmót
16:00Budafoki MTE-Ujpest
16:00Kecskeméti TE-Debrecen
16:00Szeged-Csanád-Mezőkövesd-Zsóry
16:00Csákvári TK-Pécsi MFC
17:30Zalaegerszegi TE-Honvéd

Live scoruri si rezultate fotbal pentru meciurile de astazi jucate in Europa. Lista completa de meciuri si rezultate din intreaga lume sunt disponibile in sectiune de rezultate fotbal de pe SoccerStats247. Azi, 27-10-2021, puteti urmari meciuri din cateva turnee de fotbal, verifica scorul final din fotbal precum si rezultatele live. Desi ne straduim sa oferim acest serviciu in timp real, scorurile live pot suferi un anumit decalaj in functie de competitie si locatia fiecarui utilizator care acceseaza sectiunea noastra de rezultate in direct. Scorurile meciurilor de ieri pot fi deasemenea verificate impreuna cu detalii despre marcatori si substitutii jucatori.



Noutati Fotbal

Castigatori si Perdanti in Ligue 1 Franta

Ligue 1 din Franta este principala liga de fotbal profesionist, bucurandu-se de popularitate in randul microbistilor din Romania. Avand mai mult decat fani, cat si pariori pe meciurile din aceasta competitie, ne-am gandit sa va prezentam o statistica...