Fotbal Azi - Rezultate Fotbal Live

Romania - Liga I
12:30Sepsi-Botoşani
19:30FCSB-UTA Arad
Albania - Superliga
12:45Vllaznia Shkodër-Bylis
12:45Skënderbeu Korçë-Laçi
15:45Teuta Durrës-Kastrioti Krujë
15:45Kukësi-Apolonia Fier
Anglia - FA Trophy
15:00Evesham United-Bideford
15:00Swindon Supermarine-Dorchester Town
15:00Poole Town-Willand Rovers
15:00Moneyfields-Truro City
Anglia - League Two
13:00Scunthorpe United-Leyton Orient
15:00Barrow-Salford City
15:00Bolton Wanderers-Port Vale
15:00Bradford City-Carlisle United
15:00Cambridge United-Oldham Athletic
15:00Cheltenham Town-Exeter City
15:00Harrogate Town-Forest Green Rovers
15:00Mansfield Town-Crawley Town
15:00Newport County-Morecambe
15:00Stevenage-Southend United
15:00Tranmere Rovers-Walsall
17:30Colchester United-Grimsby Town
Anglia - National League
15:00Aldershot Town-Dagenham & Redbridge
15:00Altrincham-King's Lynn Town
15:00Barnet-Wealdstone
15:00Bromley-Stockport County
Aman.Dover Athletic-Chesterfield
15:00Eastleigh-Maidenhead United
15:00Hartlepool United-Boreham Wood
15:00Notts County-Woking
15:00Sutton United-Solihull Moors
15:00Torquay United-Wrexham
17:20Weymouth-Halifax Town
Anglia - Premier League
12:30Burnley-Everton
15:00Manchester City-Fulham
17:30West Ham United-Manchester United
20:00Chelsea-Leeds United
Anglia - Championship
12:30Reading-Nottingham Forest
15:00Brentford-Blackburn Rovers
15:00Bristol City-Birmingham City
15:00Coventry City-Rotherham United
15:00Huddersfield Town-Queens Park Rangers
15:00Millwall-Derby County
15:00Norwich City-Sheffield Wednesday
15:00Preston North End-Wycombe Wanderers
15:00Stoke City-Middlesbrough
15:00Swansea City-Luton Town
15:00Watford-Cardiff City
Anglia - League One
13:00Gillingham-Swindon Town
15:00AFC Wimbledon-Bristol Rovers
15:00Accrington Stanley-Milton Keynes Dons
15:00Burton Albion-Crewe Alexandra
15:00Fleetwood Town-Blackpool
15:00Northampton Town-Doncaster Rovers
15:00Oxford United-Hull City
15:00Plymouth Argyle-Ipswich Town
15:00Portsmouth-Peterborough United
15:00Rochdale-Lincoln City
15:00Shrewsbury Town-Charlton Athletic
15:00Sunderland-Wigan Athletic
Armenia - Premier League
10:00Van-Noah
Austria - Bundesliga
16:00Austria Wien-Sturm Graz
16:00Rheindorf Altach-St. Pölten
16:00Admira-Salzburg
Azerbaidjan - Premyer Liqa
10:00Keşlə-Səbail
12:00Sabah-Neftçi
Belgia - First Division A
15:15Waasland-Beveren-Royal Excel Mouscron
17:30OH Leuven-Cercle Brugge
19:45Club Brugge-Sint-Truiden
Belgia - First Division B
19:45Union Saint-Gilloise-Lierse K
Bielorusia - Coppa
15:45BATE-Dinamo Brest
Bosnia si Hertegovina - Premijer Liga
14:00Radnik Bijeljina-Tuzla City
16:00Velež-Olimpik Sarajevo
Bulgaria - Second League
10:00Sozopol-Lokomotiv Sofia 1929
12:00Hebar 1918-Lovech
12:00Yantra 2019-Dobrudzha 1919
12:00Sportist Svoge-Lokomotiv GO
CancelledSeptemvri Sofia-Vitosha Bistritsa
Bulgaria - First League
12:15CSKA 1948 Sofia-Beroe
14:30Levski Sofia-Arda
Cehia - FNL
10:00Ústí nad Labem-Líšeň
12:30Viktoria Žižkov-Vysočina Jihlava
12:30Chrudim-Vlašim
12:30Prostějov-Třinec
12:30Slavoj Vyšehrad-Blansko
12:30Hradec Králové-Varnsdorf
Cehia - Liga
13:00Opava-Baník Ostrava
13:00Bohemians 1905-Pardubice
15:00Sigma Olomouc-Příbram
17:30Viktoria Plzen-Karviná
Cipru - 1. Division
14:00AEL-Ethnikos Achna
16:30AEK Larnaca-Olympiakos Nicosia
Croatia - 1. HNL
14:00Osijek-Varaždin
16:05Lokomotiva Zagreb-Šibenik
Croatia - 2. HNL
12:30Croatia Zmijavci-Orijent 1919
12:30Hrvatski Dragovoljac-Dubrava Zagreb
12:30Junak-Rudeš
12:30Kustošija-Bijelo Brdo
12:30Opatija-Dinamo Zagreb II
Aman.Međimurje Čakovec-Sesvete
Danemarca - Superliga
15:00Vejle-Midtjylland
Danemarca - 1st Division
13:00Fremad Amager-Viborg
Elvetia - Super League
Aman.St. Gallen-Vaduz
19:30Basel-Servette
Elvetia - Challenge League
17:15Chiasso-FC Schaffhausen
17:15Winterthur-Thun
Franta - Ligue 2
14:00Troyes-Paris FC
18:00Chambly-Valenciennes
18:00Caen-Grenoble Foot 38
18:00Auxerre-Niort
18:00Clermont-Pau
18:00Dunkerque-Châteauroux
18:00Toulouse-Guingamp
18:00Sochaux-Nancy
18:00Rodez-Amiens SC
Franta - Ligue 1
16:00Rennes-Lens
20:00Montpellier-PSG
Georgia - Erovnuli Liga
10:00Torpedo Kutaisi-Dinamo Batumi
10:00Dinamo Tbilisi-Samtredia
Germania - Oberliga
Aman.FC Grimma-Eilenburg
Aman.Blau-Weiß Zorbau-Ludwigsfelde
Aman.International Leipzig-Martinroda
Aman.Krieschow-Einheit Rudolstadt
Aman.Blau-Weiß 90 Berlin-Strausberg
Aman.Plauen-Oberlausitz Neugersdorf
Aman.Rostocker FC-Lok Stendal
Aman.BTS Neustadt-Schwachhausen
Aman.Werder Bremen III-Bremer SV
Aman.Waldgirmes-Bad Vilbel
Aman.Buchonia Flieden-Rot-Weiß Hadamar
Aman.Husumer SV-Altenholz
Aman.Bordesholm-Inter Türkspor Kiel
Aman.Dornbreite Lübeck-Oldenburger SV
Aman.Lohbrügge-Paloma
Aman.Stuttgarter Kickers-Freiburger FC
Aman.SGV Freiberg-Spfr. Dorfmerkingen
Aman.Ilshofen-Ravensburg
Aman.Nöttingen-CfR Pforzheim
Aman.Göppinger SV-Astoria Walldorf II
Aman.Sandhausen II-Rielasingen-Arlen
Aman.TSB Flensburg-Weiche Flensburg II
Aman.Eintracht Celle-Kickers Emden
Aman.Linx-Bissingen
Aman.Ramlingen / Ehlershausen-Lupo-Martini
Aman.BW Schwalbe Tündern-Germania Egestorf
Aman.Wolfenbüttel-Arminia Hannover
Aman.Aumund-Vegesack-Vatan Sport
Aman.Baunatal-Viktoria Griesheim
Aman.Barockstadt Fulda-Lehn.-SV Zeilsheim
Aman.Bruchsal-Villingen
Aman.Alemannia Waldalgesheim-Salmrohr
Aman.Wormatia Worms-Röchling Völklingen
Aman.Jägersburg-Eppelborn
Aman.Eisbachtal-Karbach
Aman.Hertha Wiesbach-Pfeddersheim
Aman.Reutlingen-Backnang
Aman.Curslack-Neuengamme-Barmbek-Uhlenhorst
Aman.Dietkirchen-Neuhof
Aman.Spelle-Venhaus-Heeslinger SC
Aman.FC 1906 Erlensee-Hanau 93
Aman.Emmelshausen-Kaiserslautern II
Germania - Bundesliga
14:30Freiburg-Borussia M'gladbach
14:30Eintracht Frankfurt-Borussia Dortmund
14:30Koln-Wolfsburg
14:30Arminia Bielefeld-Mainz 05
17:30Bayern Munich-RB Leipzig
Germania - 3. Liga
13:00Ingolstadt-Lübeck
13:00Dynamo Dresden-Uerdingen
13:00Waldhof Mannheim-Saarbrücken
13:00Viktoria Köln-1860 München
13:00Kaiserslautern-MSV Duisburg
13:00Türkgücü München-Unterhaching
Germania - 2. Bundesliga
12:00Hamburger SV-Hannover 96
12:00Greuther Fürth-Heidenheim
12:00Osnabrück-Karlsruher SC
12:00Eintracht Braunschweig-St. Pauli
Germania - Regionalliga
Aman.Phönix Lübeck-Drochtersen / Assel
Aman.Hannover 96 II-VfB Oldenburg
13:00Preußen Münster-Borussia M'gladbach II
13:00Lippstadt 08-Rödinghausen
13:00Rot Weiss Ahlen-Bergisch Gladbach
13:00Borussia Dortmund II-Straelen
13:00Bonner SC-Wuppertaler SV
13:00Wiedenbrück-Alemannia Aachen
13:00Rot-Weiss Essen-Köln II
Aman.Werder Bremen II-HSC Hannover
Aman.Atlas Delmenhorst-Borussia Hildesheim
Aman.Wolfsburg II-Jeddeloh
Grecia - Super League
15:15Atromitos-Aris
17:30Olympiakos Piraeus-Volos NFC
Irlanda de Nord - Championship 1
Aman.Knockbreda-Newry City
Aman.H&W Welders-Annagh United
Aman.Loughgall-Dundela
Aman.Institute-Ballinamallard United
Aman.Dergview-Queen's University
Aman.Ards-Ballyclare Comrades
Irlanda de Nord - Premiership
15:00Carrick Rangers-Warrenpoint Town
15:00Crusaders-Glentoran
15:00Larne-Glenavon
15:00Portadown-Ballymena United
17:30Linfield-Cliftonville
Italia - Serie B
13:00Cremonese-Virtus Entella
13:00Frosinone-Chievo
13:00Lecce-Venezia
13:00Salernitana-Cittadella
13:00SPAL-Pisa
14:30Reggina-Brescia
Italia - Serie A
14:00Spezia-Lazio
17:00Juventus-Torino
19:45Internazionale-Bologna
Macedonia de Nord - Second League
12:00Tikveš-Sloga Vinica
12:00Bregalnica Štip-Pehchevo
12:00Osogovo-Pobeda
12:00Kozuv Gevgelija-Rosoman
12:00Plačkovica-Sasa
12:00Vardar Forino-Ohrid
12:00Kadino-Korab Debar
12:00Velazerimi 77-Labunishta
12:00Skopje-KF Gostivari
12:00Drita-Veleshta
Macedonia de Nord - First League
12:00Borec-Shkendija
Moldova - Divizia Nationala
Aman.Sfîntul Gheorghe-Milsami
Olanda - Eredivisie
15:30RKC Waalwijk-VVV
17:45Fortuna Sittard-Willem II
19:00Ajax-Twente
20:00PEC Zwolle-Vitesse
Olanda - Eerste Divisie
13:00AZ II-TOP Oss
15:30PSV II-Roda JC
Olanda - Tweede Divisie
Aman.Excelsior Maassluis-Spakenburg
Aman.Noordwijk-Sparta Rotterdam II
Aman.AFC-Scheveningen
Aman.HHC-Koninklijke HFC
Aman.IJsselmeervogels-Katwijk
Aman.Volendam II-ASWH
Aman.Quick Boys-TEC
Aman.Rijnsburgse Boys-GVVV
Aman.De Treffers-Kozakken Boys
Polonia - Ekstraklasa
14:00Jagiellonia Białystok-Warta Poznań
16:30Śląsk Wrocław-Raków Częstochowa
19:00Legia Warszawa-Lechia Gdańsk
Polonia - I Liga
11:30Jastrzębie-Bełchatów
11:40Nieciecza-ŁKS Łódź
14:00Chrobry Głogów-Resovia Rzeszów
Portugalia - Primeira Liga
15:30Vitoria Guimaraes-Portimonense
15:30Moreirense-Gil Vicente
18:00Famalicão-Sporting CP
20:30Porto-Tondela
Romania - Liga II
09:00SCM Gloria Buzău-Aerostar Bacău
09:00Pandurii Târgu Jiu-ACS Gloria Bistriţa
09:00Turris-Oltul T. Măgurele-Comuna Recea
09:00Concordia Chiajna-Slatina
09:00Farul Constanţa 1920-Csikszereda
09:00CSM Reşiţa-Ripensia Timişoara
10:00Unirea Slobozia-Petrolul 52
Rusia - Premier League
11:00Lokomotiv Moscow-Rubin Kazan
13:30Spartak Moscow-Tambov
16:00Krasnodar-Rotor Volgograd
16:00Zenit-Ural
Rusia - FNL
10:00Krasnodar II-Spartak Moskva II
10:30Neftekhimik-Tom Tomsk
11:00Irtysh-Dinamo Bryansk
11:00Krylya Sovetov-Yenisey
11:00Volgar Astrakhan-Orenburg
11:00Shinnik-SKA Khabarovsk
12:00Tekstilshchik-Nizhny Novgorod
12:00Alaniya Vladikavkaz-Chertanovo
12:00Akron-Baltika
13:00Torpedo Moskva-Veles
13:00Fakel-Chayka
Scotia - League One
Aman.Clyde-Forfar Athletic
15:00Cove Rangers-Montrose
15:00East Fife-Airdrieonians
15:00Falkirk-Peterhead
15:00Partick Thistle-Dumbarton
Scotia - Premiership
15:00Hamilton Academical-Kilmarnock
15:00Livingston-Dundee United
15:00Motherwell-Hibernian
15:00St. Mirren-Aberdeen
Scotia - Championship
15:00Alloa Athletic-Ayr United
15:00Dundee-Arbroath
15:00Greenock Morton-Hearts
15:00Raith Rovers-Dunfermline Athletic
Scotia - League Two
15:00Cowdenbeath-Queen's Park
15:00Edinburgh City-Albion Rovers
15:00Elgin City-Annan Athletic
15:00Stenhousemuir-Brechin City
15:00Stranraer-Stirling Albion
Serbia - Super Liga
13:00Vojvodina-Mačva Šabac
15:00Partizan-Čukarički
Slovacia - Super Liga
13:00Nitra-Senica
13:00Zemplín Michalovce-Žilina
13:00Sereď-Spartak Trnava
13:00Pohronie-Ružomberok
16:00Slovan Bratislava-Trenčín
Slovenia - 1. SNL
14:00Domžale-Koper
16:00Aluminij-Mura
Spania - Segunda División
13:00Rayo Vallecano-UD Logroñés
15:00Ponferradina-Las Palmas
17:15Mirandés-Lugo
19:30Málaga-FC Cartagena
Spania - La Liga
13:00Levante-Getafe
15:15Sevilla-Real Madrid
17:30Atletico Madrid-Real Valladolid
20:00Cádiz-Barcelona
Spania - Tercera Division
10:30Calamocha-Almudévar
11:00Cuarte-Sariñena
11:00Belchite 97-Real Zaragoza II
11:30Racing Santander II-Siete Villas
11:30Melilla CD-Antequera
14:30Felanitx-Portmany
14:30Brea-Épila
14:30Conquense-Guadalajara
14:30Ceares-Vallobín
14:30Sámano-Bezana
14:30Torina-Barreda
14:30Cartes-Castro
14:30Real Burgos-Burgos Promesas
14:45Sabiñánigo-Barbastro
14:45San Martín-Real Titánico
14:45Siero-Condal
14:45Llanes-Tuilla
14:45Valdesoto-L'Entregu
14:45Real Avilés-Lenense
14:45Avilés Stadium-Llanera
14:45Navarro-Gijón Industrial
14:45Mosconia-Caudal
14:45Salamanca II-Cultural Leonesa II
14:45Numancia II-Gimnástica Segoviana
15:00Baztán-Cortes
15:00Fontellas-Murchante
15:00Robres-Villanueva CF
15:00Atlético Monzón-Fraga
15:00Huesca II-Illueca
15:00Albacete II-Manzanares
15:00Atlético Ibañés-Huracán Balazote
15:00Villarreal III-RC Catarroja
15:00Paterna-Benicarló
15:00Atlético Tordesillas-UD Santa Marta
15:00La Virgen del Camino-Bembibre
15:00Peñaranda-Becerril Campos
15:00Cultural Cebrereña-Mirandés II
15:00La Granja-Bupolsa
15:00Colegios Diocesanos-Real Ávila
15:00Panadería Pulido-Lanzarote
15:15Trujillo-Diocesano
15:30Calamonte-CD Coria
15:30Burladés-Pamplona
15:30Ardoi-Peña Azagresa
15:30Racing Rioja-Yagüe
15:30Utebo-Borja
15:30Binéfar-CDJ Tamarite
15:30Deportivo La Coruña II-Polvorín
15:30Fisterra-As Pontes
15:30Viveiro-Villalbés
15:30Rápido Bouzas-Arosa
15:30Arenteiro-Barco
15:30Selaya-Tropezón
15:30Urgatzi-Santutxu
15:30Aurrerá Ondarroa-Tolosa
15:30Lagun Onak-Durango
15:30Santurtzi-Sodupe
15:45Atios-Estradense
16:00Gerena-Puente Genil
16:00Xerez Deportivo-Antoniano
16:00Castilleja-La Palma
16:00Utrera-Sevilla III
16:00Pozoblanco-Ciudad de Lucena
16:00Lobón-Plasencia
16:00Chinato-Valdivia
16:00Aceuchal-Montijo
16:00Arroyo-Fuente Cantos
16:00Azuaga-Cacereño
16:00Valle Egüés-Corellano
16:00San Juan-Txantrea
16:00Subiza-River Ega
16:00La Calzada-Arnedo
16:00Teruel-Valdefierro
16:00Quintanar del Rey-Calvo Sotelo
16:00Azuqueca-Torrijos
16:00Tarancón-Marchamalo
16:00Pedroñeras-Illescas
16:00Agrupación Estudiantil-Bergantiños
16:00Somozas-Arzúa
16:00Ribadumia-Pontellas
16:00Ourense CF-UD Ourense
16:00Choco-Alondras
16:00Textil Escudo-Rinconeda Polanco
16:00Revilla-Alberic
16:00Barquereño-Cayón
16:00Vimenor-Guarnizo
16:00Balmaseda-Real Sociedad III
16:00Beasain-Gernika
16:00Saguntino-Vilamarxant
16:00Arandina-Almazán
16:00Huétor Tájar-Loja
16:00Vilafranca-Terrassa
16:30Santa Úrsula-CD Vera
17:00Paiosaco-Silva
17:00Urduliz-Ariznabarra
17:00Benigànim-Eldense
17:00Crevillente-Intercity
17:00Acero-Torrent
17:00Roda-Alzira
17:00Mancha Real-Huétor Vega
17:00Almería II-Atlético Porcuna
17:00Santfeliuenc-Igualada
17:30Campanario-Moralo
17:30Olivenza-Llerenense
17:30Jerez-RCP Valverdeño
18:00Lebrijana-Xerez
18:30Deusto-Sestao River
CancelledSan Juan Mozarrifar-Cariñena
Spania - Segunda B
11:00Sporting Gijón II-Real Oviedo II
11:00Recreativo Huelva-Marino
14:45Real Unión-Arenas Getxo
15:15Atzeneta-La Nucía
15:30Valencia II-Levante II
16:00Pontevedra-Deportivo La Coruña
16:00Covadonga-Marino de Luanco
16:00Mutilvera-Haro Deportivo
16:00Espanyol II-Cornellà
17:00Burgos-Numancia
17:00San Fernando CD-Linense
17:00Villarrubia-Socuéllamos
17:30Laredo-Athletic Club II
18:00Real Madrid II-Inter de Madrid
Suedia - Superettan
14:00AFC Eskilstuna-Norrby
14:00Akropolis-Jönköpings Södra
14:00Ljungskile-Degerfors
14:00GIF Sundsvall-Brage
14:00Trelleborg-Halmstad
14:00Dalkurd-GAIS
14:00Västerås SK-Öster
14:00Örgryte-Umeå FC
Tara Galilor - Premier League
14:15Penybont-Caernarfon Town
14:30Haverfordwest County-Cefn Druids
14:30Barry Town United-Flint Town United
14:30Cardiff MU-Bala Town
Turcia - 1. Lig
10:30Giresunspor-Eskişehirspor
Aman.Ankaraspor-Adanaspor
13:00Boluspor-Altay
13:00Menemenspor-Bandırmaspor
16:00Balıkesirspor-Samsunspor
Turcia - Süper Lig
10:30Göztepe-Kayserispor
10:30Gençlerbirliği-Alanyaspor
13:00Konyaspor-BB Erzurumspor
13:00Yeni Malatyaspor-Istanbul Basaksehir
16:00Galatasaray-Hatayspor
Ucraina - Persha Liga
11:00Alians Lypova Dolyna-Krystal
Ucraina - Premier League
12:00Lviv-Inhulets'
15:00Shakhtar Donetsk-Minai
17:30Mariupol'-Dynamo Kyiv
Ungaria - NB I
13:45Zalaegerszegi TE-Mezőkövesd-Zsóry
16:00Diósgyőr-Ferencvaros
18:30Puskás-Kisvárda

Live scoruri si rezultate fotbal pentru meciurile de astazi jucate in Europa. Lista completa de meciuri si rezultate din intreaga lume sunt disponibile in sectiune de rezultate fotbal de pe SoccerStats247. Azi, 05-12-2020, puteti urmari meciuri din cateva turnee de fotbal, verifica scorul final din fotbal precum si rezultatele live. Desi ne straduim sa oferim acest serviciu in timp real, scorurile live pot suferi un anumit decalaj in functie de competitie si locatia fiecarui utilizator care acceseaza sectiunea noastra de rezultate in direct. Scorurile meciurilor de ieri pot fi deasemenea verificate impreuna cu detalii despre marcatori si substitutii jucatori.



Noutati Fotbal

Castigatori si Perdanti in Ligue 1 Franta

Ligue 1 din Franta este principala liga de fotbal profesionist, bucurandu-se de popularitate in randul microbistilor din Romania. Avand mai mult decat fani, cat si pariori pe meciurile din aceasta competitie, ne-am gandit sa va prezentam o statistica...